Ponad 800 zadowolonych
pracowników rocznie

Dołącz do nas!

Opinie o nas

Bardzo chciałabym ponownie wyjechać do pracy za granicą poprzez Państwa Firmę.

Grażyna, Stalowa Wola
     

Zwrot podatku

Przygotowujemy dokumenty niezbędne do uzyskania zwrotu podatku z Wielkiej Brytanii. Oferujemy również możliwość przeprowadzenia całej procedury drogą korespondencyjną.

O nas

Jest nam bardzo miło gościć Cię na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z charakterem naszej działalności.

Jesteśmy polską agencją pośrednictwa pracy i pomagamy osobom poszukującym pracy w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia za granicą. Naszą specjalnością są prace sezonowe w rolnictwie i ogrodnictwie, prace przy produkcji oraz prace budowlano-montażowe w krajach Unii Europejskiej. Dysponujemy bazą sprawdzonych pracodawców. Zapewniamy minimum formalności oraz możliwość pełnej obsługi wyjazdu. Działamy na podstawie Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Istniejemy na rynku od 1989 roku. Nasza działalność jest licencjonowana, posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ oraz Certyfikat Marszałka Województwa Podkarpackiego nr 6782.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji i utworzyć swój Profil należy uzupełnić formularz w zakładce ZAPISY. Osoby, które zapiszą się do naszej bazy będą na bieżąco powiadamiane o nowych ofertach pracy. Posiadając Profil będziesz miał możliwość aktualizowania swoich danych oraz informowania nas o zmianie oferty pracy, którą jesteś zainteresowany.

Każda osoba zainteresowana skorzystaniem z naszych usług powinna zapoznać się z działem ZANIM ZDECYDUJESZ – WARTO TO WIEDZIEĆ.

Tu nas spotkasz

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcejRozumiem